
Model LV Van Lucky Miner Mijnbouw sha-256 Algoritme met een maximale hashrate van 7 TH/s voor een stroomverbruik van 150W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 0.25 | $ 7.62 | $ 91.38 |
| Elektriciteit | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| winst | $ 0.11 | $ 3.23 | $ 38.79 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150w±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Fabrikant | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Ook bekend als | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Vrijgave | May 2026 |
| Maat | 200 x 128 x 70mm |
| gewicht | 1100g |
| Geluidsniveau | 40db |
| Ventilator(en) | 1 |
| Stroom | 150w |
| Interface | Ethernet / Wifi |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |